كسب رتبه درجه 1 در ارزيابي اعتباربخشي سال 1395

پيام تبريك سركارخانم دكتر نوشين زارعي به مناسبت روز جانباز

پيام تبريك سركارخانم دكتر نوشين زارعي به مناسبت روز جانباز

سركار خانم دكتر نوشين زارعي رئيس بيمارستان روانپزشكي نيايش در پيامي فرارسيدن ماه مبارك شعبان و سالروز ولادت با سعادت امام حسين (ع) وروز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل (ع)وروز جانباز و ولادت امام زين العابدين (ع) را تبريك و تهنيت عرض نمودند . 

متن پيام :

 

بسمه تعالي

ماه مبارك شعبان ، مزين است به طلوع انوارتابناكي از آسمان ولايت و امامت كه با طلوع نوراني خود ، روشني بخش دلها وديدگان مومنين خداجويند .

روزهاي آغازين ماه شعبان كه مصادف با ميلاد بزرگ سالار شهيدان، امام حسين (ع) وروز پاسدار؛ علمدار كربلا، ابوالفضل العباس (ع)  و روز جانباز وپورعشق حضرت سيدالساجدين است ، ياد كربلا و حوادث خونبار و عبرت انگيز آن را بر هر شيعه اى تداعى مى كند. چه آن كه اين عزيزان هر سه در كربلا بودند و از حماسه سازان اين واقعه محسوب مى شوند. امام حسين به عنوان رهبر و سالار اين كاروان عشق، حضرت عباس به عنوان علمدار، مدافع و جانباز سرزمين كربلا و حضرت زين العابدين نيز در تحت عنوان احيا كننده پيام كربلا و پيام رسان هدف اين قيام به گوش غافلان آن زمان و تمام آزادگان جهان تا عصر حاضر بلكه تمامى انسان هاى جهان تا ابد.

بي شك امروز اقتدار وسربلندي ايران اسلامي در عرصه هاي مختلف مديون تلاشهاي خستگي ناپذير سربازان اسلام که با پرچمداری آرمان های اباعبدالله ( ع ) تفسیرگر راه حسینند و جانبازان رشید و دلاور میهنمان كه با شجاعت وايثار خود دردوران دفاع مقدس و سالهاي بعد از آن به الگوي ماندگارصبر و ايثار تبديل شده اند ، مي باشد  .

اینجانب فرارسیدن ایام خجسته و پربرکت شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را به غیورمردان جانباز و ایثارگر و پاسداران همیشه پیروز و خانواده معظم شهداءوجانبازان و بويژه جانبازان اعصاب و روان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و خداوند را شاکرم که منت نهاده و وجود ما را هر چند بسیار ناچیز در خدمت به جانبازان محترم اعصاب روان گمنام قرار داده است. جانبازان اعصاب و روان جنگ از مظلوم ترین طیف های این جامعه به شمار می روند. از آنجا که آسیب دیدگی آنها مثل جانبازان شیمیایی و قطع عضو برای عامه مردم به صورت امری خاص تلقی نمی شود، معمولاً مثل سایر جانبازان موردتوجه قرار نمی گیرند. جانبازان‌ مظهر گذشت‌ و نمونه‌های‌ برجسته‌ و بزرگی‌ از ایثار و فداکاری‌ هستند که‌ سلامت‌، جوانی‌ و آسایش‌ جسم‌ خود را در راه‌ انقلاب‌ صرف‌ کردند و امروز رنجها، دردها، ناراحتی‌ها و محرومیت‌ها را با صبر و مقاومت‌ و بزرگواری‌ تحمل‌ می‌کنند.

دكتر نوشين زارعي           

رئيس بيمارستان روانپزشكي نيايش