كسب رتبه درجه 1 در ارزيابي اعتباربخشي سال 1395

متن پيام تبريك سركار خانم دكتر نوشين زارعي درآستانه چهارم شعبان خجسته سالروز میلاد با سعادت حضرت ابالفضل العباس (ع) و روز جانباز

 

 

درآستانه چهارم شعبان خجسته سالروز میلاد با سعادت حضرت ابالفضل العباس (ع) و روز جانباز ، سركار خانم دكتر نوشين زارعي رياست محترم بيمارستان روانپزشكي نيايش در پیامی این روز را به هموطنان عزیز و جانبازان گرانقدر و خانواده محترمشان تبریک گفت ند.

متن پيام خانم دكتر نوشين زارعي بدين شرح مي باشد:

به نام خداوند مهربان
 
شعبان با پیام آزادگی، ایثار و صبر از راه رسید. آزادگی را از اولین مولود این ماه ، سالار شهیدان حسین ابن علی (ع) آموختیم. ایثار و فداكاري با نام علمدار کربلا ابوالفضل العباس (ع) عجین است و صبرو استقامت  واژه ای آشنا در سرگذشت آل الله بوده و مي باشد که پرچمدار آن امام سجاد (ع) است.
 
خدار و شاكريم هنوز افتخار همنشینی و هم نفسی با جانبازان سرافرازی را داریم که در دفاع از میهن اسلامی بون كوچكترين دريغي واژه ايثار و صبر و از خودگذشتگي را به صورت كامل ادا كرده و به تأسی از جانباز دشت کربلا فداكاري كردند. براستی كشور عزيزمان ايران تا ابد مقروض دلاور مردان بي ادعاي خود خواهد بود.اعیاد شعبانیه و چهارم شعبان میلاد باسعادت حضرت ابالفضل العباس (ع) که به زیبائی به روز جانباز نامگذاری گردیده است را به همه هموطنان عزيز به جمله جانبازان گرانقدر تبريك و تهنيت عرض نموده، سعادتمندی تان را از درگاه خداوند منان مسألت دارم.

 

دكتر نوشين زارعي 21/1/98